wohohohohohohohohoh ojej?

Cześć, mogę pana zjeść?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

jest nam bardzo smutno, że nikt nie chce się zarejstrować :c
tkwimy tu same niczym palec i to jest bardzo smutne, uwierzcie :c

#1 2010-11-07 21:29:45

adek

wielki miszcz foróm!

Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 46
Punktów :   

jak używać forum?

forum wohoho to kolejne forum na podobnych zasadach jak wszystkie swiatowe fora w internetcie.

po pierwsze i najważniejsze - Pisanie tematów/postów
kategorie - Są to jakby tematy. Widnieją na stronie ogólnej, jak sobie wejdziecie na główną stronę forum to macie kilka haseł np 'o co tu własciwie chodzi?; en i ce; muzyka; kultura. Zależy mi, abyście swoje wątki umieszczali raczej w odpowiednich kategoriach bo potem będzie syf i jak to moja pewna koleżanka mówi - truskawkowy rozpierdol : D

wątki - to coś, co możecie zakładać. Aby go załozyć, trzeba spojrzeć na prawą stronę strony i tam jest 'nowy wątek' 'nowa sonda' możecie wybrać co chcecie. Wątek to pierwszy post, temat, który chcecie zarzucić, np w kategorii o muzyce zakładacie wątek pt 'Myslovitz' i w tym wątku gadamy sobie o Myslovitz.

posty - to jakby dopowiedzi, wcielenie swojego zdania, odpowiedź do tematu, jaki ktoś (lub ty, zależy) zadałeś. Ważne - co zrobiła mózg DARIA (aplaus, kochana :D) aby odpowiadać W POSTACH A NIE ZAKŁADAJĄC NOWE WĄTKI.

chatbox - tam piszecie sobie ładnie, jak na czacie, gadu, skajpiekonferencji, etc. Chyba każdy rozumie :D

jak coś to pisaćć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sampowicze.pun.pl www.fajnonapity.pun.pl www.mbdig.pun.pl www.anorexialife.pun.pl www.newgeneration.pun.pl